Recenzia: Elite Date

Name: Recenzia Elite Date

Description: Prečítajte si recenziu a skúsenosti sa zoznamkou Elite Date.

Operating System: webová aplikácia

  • Elite Date

Summary

Overall
5

Pros

  • Víťaz testu slovenských zoznamiek
  • Len skutoční užívatelia, ktorí hľadajú vzťah
  • Každý profil má minimálne 2 fotografie
  • Žiadne reklamy
  • Jednoduché vyhľadávanie
  • 100% serióznosť – vaše údaje sú v bezpečí
  • Profily nie sú verejné

Cons

  • Nemá iOS aplikáciu

ELITE Date je to správne miesto, kde nájdete lásku. ELITE Date pôsobí na Slovensku a v Česku niekoľko rokov a je najčastejšou voľbou pre ľudí, ktorí si hľadajú vzťah. Registrácia je zdarma a všetky profily sú kontrolované, preto na ELITE Date nájdete len skutočných ľudí.

AKO FUNGUJE ELITE DATE

Registrácia je jednoduchá a rýchla. Vyplníte základné informácie a môžete si začať prehliadať profily ostatných užívateľov. Obrovské plus je osobnostný dotazník, ktorý môžete počas registrácie vyplniť. Vďaka vyplnenému dotazníku si rýchlejšie nájdete partnera, pretože sa vám budú zobrazovať vhodní úžívatelia.

UŽÍVATELIA

Počet mužov a žien je vyvážený. Všetky profily sú manuálne kontrolované, preto na ELITE Date nájdete len skutočných ľudí. Každý profil má minimálne dve fotografie.

Užívateľov si môžete vyhľadávať podľa vami zadaných kritérií, ktoré sú pre vás dôležité. Okrem veku alebo miesta bydliska tiež môžete vyhľadávať napríklad podľa toho, či je užívateľ nefajčiar alebo nemá deti. Vďaka filtru nájdete presne takého partnera, akého hľadáte.
Vyhľadávanie je jednoduché a užívateľské rozhranie je prehľadné. Ak ste nikdy neboli na žiadnej online zoznamke, na ELITE Date sa zorientujete rýchlo.

Pri prehliadaní profilov uvidíte veľké fotografie s menom a vekom každého užívateľa. Po rozkliknutí profilu sa vám zobrazí kompletný profil so všetkými fotkami, v ktorom užívateľ napísal okrem základných údajov aj svoje koníčky, záujmy a tiež čo je pre neho dôležité v dlhodobom vzťahu.

Na samostatnej karte môžete vidieť nových užívateľov, ktorí sa práve registrovali. V sekcii „Mali o mňa záujem“ vám systém zobrazí, ktorí užívatelia sa pozerali na váš profil. Vďaka dobre vyplnenému profilu tiež budete vidieť návrhy užívateľov, s ktorými máte zhodu a ktorí sa k vám hodia.

CENA A REGISTRÁCIA

Registrácia je zdarma. Môžete sa teda zaregistrovať, prezrieť si profily a zistiť, ako sa vám ELITE Date páči. Registrácia je jednoduchá a okrem základných informácií môžete doplniť do svojho profilu údaje, vďaka ktorým vám systém zoznamky bude odporúčať partnerov, ktorí sa k vám hodia.

Ak chcete využívať všetky služby zoznamky, môžete si aktivovať Prémiové členstvo. Vďaka Prémiovému členstvu uvidíte fotografie užívateľov ostré a môžete si s nimi písať.

Spoplatnenie zoznamky zaručuje, že na ELITE Date nájdete len serióznych užívateľov, ktorí si naozaj chcú nájsť vzťah. ELITE Date narozdiel od iných zoznamiek nerobí automatické predlžovanie členstva, preto sa nemusíte báť, že sa vám budú strhávať z platobnej karty čiastky bez vášho súhlasu, ako sa to môže stať u iných zoznamiek.

PÁRY, KTORÉ NAŠLI LÁSKU NA ELITE DATE

Na ELITE Date našlo lásku mnoho ľudí, ktorí zoznamku odporúčajú ostatným. Vďaka ELITE Date našli svoju spriaznenú dušu. Príbehy ľudí, ktorí sa zoznámili na ELITE Date si môžete prečítať v časti Poradňa.